צור קשר מאמרים המלצות שאלות ותשובות ילדים ונוער טיפולים אודותינו השתלות שיניים דף הבית

מאמרים

25/10/2011
על הבל פה והצלחה בדייטים
 

עברתם את שלב הצ’ט-טלפון-תמונות-מצלמה. הכול זרם בנעימים. הוא נשמע כל כך עדין ומבין עניין. אפילו פנטזת עליו כבן זוג אמיתי. אתם בדרך להיפגש. השקעת במיטב הלבוש, בושם ואיפור...אבל אחרי הדייט ... הוא לא חוזר. סינונים. התעלמות. כלום.  התסכול...האכזבה... אולי התשובה לכל זה היא בכלל ביקור אצל רופא שיניים?
 
מה שאנחנו דוחים
בסיר הלחץ של חיינו אין מרווח מחיה גדול כמעט לכלום. לימודים  או  עבודה  מכלים את מרבית הכוחות והזמן.להוסיף על כך את חיי החברה שכולנו רוצים שיהיו לנו. למי יש זמן, אם כך, ,לבדיקות דם שגרתיות, לביקורות אצל רופא שיניים ,טלפון לדודה או שאר דברים שממש אינם ברומו של עולם
אך דברים שדוחים נוטים לבסוף לחזור לחיינו ובגדול. תרצו, כמו דוח חניה שאינו נעלם. רק הולך ותופח. כך גם בענייני בריאות. מה שדוחים וממה שמתעלמים דורש בסוף תשלום יקר מפז.

לאן נעלם הגוף
בין שאר העיסוקים מחפשים אהבה.  בן זוג. ומה יותר מתאים מלחפש אחד כזה באינטרנט? מעלים תמונה, כותבים  ומחכים. ואכן, קיימות הזדמנויות ויש היענות. אך בסופו של יום ואחרי פגישות שמוכרזות ככישלון גדול, רבים שואלים את עצמם היכן שגו. מסתבר שלעיתים מדובר במפגע אחד קטן, בלתי מורגש על ידי הסובל ממנו, אך המורגש בגדול על ידי הסובבים אותנו: הבל הפה שלנו.

הבל פה אינו ניתן לאבחנה דרך מצלמת האינטרנט או הסלולר, כידוע. אך לאחר פגישה אחת, הוא מורגש גם מורגש. וחוש הריח שלנו לעולם אינו משקר. הבחור מתפוגג ואת נותרת המומה. אילו רק ידעת....והפתרון כה קל וזמין. שאלי כל רופא שיניים...

לא מגלים
הבל פה רע הוא בעייתי מכמה בחינות. ראשית, הסובלים ממנו אינם מודעים אליו. שנית, המקורבים אל האדם בעל הבל הפה הרע אינם חשים נוח לחלוק עמו מידע זה. טאבו. כך יוצא שהאדם הסובל מבעיה זו ממשיך ומסתובב איתה ואינו מבין מדוע הוא מקבל תגובות של דחייה. ולכן, אנשים עם מודעות לאסטטיקה, טיפוח וריחות יבקרו אצל רופא שיניים בקביעות, גם אם הכול תקין.

הבל פה רע הוא לרוב תוצאה של בעיה כלשהי בפה או במערכת העיכול . דלקת חניכיים, עששת או שאר בעיות קלות ופתירות. לא שתלים ולא כתרים. גם דלקת קטנה עלולה לחולל שמות בפה כולו. וזה כבר מריח לא טוב...
להשקיע ולהתמיד

אז לפני שבונים מגדלים באוויר, משקיעים אלפי שקלים  בביגוד  וקוסמטיקה  ... חשוב קודם כל לדאוג לבריאות. גוף בריא הוא גוף שמחזיר אהבה. ריחות נעימים, כושר, גמישות ויכולות ריכוז גבוהות. אלו חומרים רצויים, לכל הדעות.

כאשר דוחים אותך שוב ושוב בדייטים נסי/ה לשחזר. האם הייתה ממש רתיעה אחרי או בזמן הנשיקה? אם כך ייתכן שאת/ה פשוט סובל/ת מהבל פה רע. הדבר ניתן לטיפול. יתכן ומדובר בהליך פשוט בהרבה  משתלים או טיפולי שורש.

ריח פה רע - השורה התחתונה
סיבות רבות קיימות לריח פה רע: יובש בפה, ריקבון שיניים, דלקת חניכיים, נזלת , תרופות, סכרת או בעיות סינוסים. לעיתים אשמה בכך הלשון. על כל מקרה, כדאי להיבדק אצל רופא שיניים ואצל רופא המשפחה. ריח רע מהפה הוא סימפטום לבעיה כלשהי.

 

 
סתימות אמלגם (כסף) לעומת סתימות קומפוזיט (לבנות)
על הבל פה והצלחה בדייטים
תרופות אנטי חיידקיות בשחרור מקומי
מתי עלי לבוא לבדיקת שיניים במרפאת השיניים?
הלבנת שיניים – 3 שיטות שונות לחיוך צחור
דלקות ומחלות חניכיים אצל ילדים ובני נוער
 
 
לשאלות והבהרות ניתן להתקשר לטל' 09-7676477 או להשאיר את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם...
 
שם:
טלפון:
מייל:
 
 
 
 
 
מרפאת שיניים כפר סבא : הלבנת שיניים : דלקות חניכיים : השתלת שיניים : חריקת שיניים : יישור שיניים : שתלים דנטלים : השתלות שיניים : סתימות כסף
© 2019 | כל הזכויות שמורות למרפאת ד"ר שמואלי